Zmienianie kraju lub regionu konta Apple ID Wsparcie Apple PL

Podczas pierwszego logowania się w sklepie App Store i innych usługach multimedialnych konieczne może być dodanie karty kredytowej lub innych informacji o płatnościach. W sklepie App Store i innych dzień handlowy dla początkujących usługach multimedialnych nie można logować się przy użyciu więcej niż jednego konta Apple ID jednocześnie. Nie można też uaktualniać zawartości kupionej przy użyciu innego konta Apple ID.

 • Odkrywaj niesamowite apki dzięki wyjątkowym możliwościom wyszukiwania.
 • Zabezpie­czenia systemowe uniemożliwiają apkom uzyskiwanie dostępu do danych w innych aplikacjach bez Twojej wyraźnej zgody.
 • Wystarczy otworzyć Ustawienia na urządzeniu iOS, wybrać opcję Sklep i wybrać nowy sklep.
 • Po otwarciu nowej strony Account Settings wybieramy opcję Country/Region.
 • Wybierz metodę płatności i wprowadź informacje o płatności.
 • Kiedy konfigurujemy naszą nazwę użytkownika i naszą app store i konto itunes musisz wybrać kraj i region dzięki któremu możesz zacząć pobierać aplikacje, gry, książki i muzykę ze sklepów apple.

Podczas pobierania aplikacji występują problemy z dostępnością. Można rozwiązać, zmieniając kraj apple itunes na swoim urządzenie . Aby kupować aplikacje w sklepie App Store, korzystać z subskrypcji takich jak iCloud+ i Apple Music, czy też kupować inne multimedia w Apple, potrzebujesz konta Apple ID z akceptowaną metodą płatności.

Apki, które kochasz. Z miejsca, któremu ufasz.

Następnie logujemy się lub (jeżeli zrobiliśmy to wcześniej) przechodzimy od razu do przycisku View Apple ID. Z tego poradnika dowiecie się, jak w prosty sposób zmienić wersję językową i kraj pochodzenia. Takie rozwiązanie może się przydać, jeżeli chcecie skorzystać z aplikacji, które dostępne są tylko w wybranych wersjach sklepu App Store. Aby wybrać najlepszy sklep aplikacji dla Twojej firmy, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim, należy zastanowić się, jakiego rodzaju aplikacje są potrzebne do prowadzenia biznesu. Następnie trzeba sprawdzić, jakie sklepy aplikacji oferują tego rodzaju oprogramowanie i porównać ich ceny oraz funkcje.

 • Aplikacje w App Store są doskonałym narzędziem do promowania aplikacji w Polsce.
 • To bardzo pomocne rozwiązanie, jako że wersja USA sklepu z aplikacjami na iPhona i iPada posiada największą liczbę gier i programów.
 • Za pobranie bezpłatnej aplikacji nie zostanie pobrana żadna opłata.
 • Konfigurowanie ograniczeń dotyczących App Store oraz dostosowywanie preferencji możliwe jest w Ustawieniach .
 • To powiedziawszy, nic nie powstrzymuje Cię przed przeglądaniem sklepu w innym kraju, ale nie ma łatwego sposobu na zmianę kraju App Store na iOS.

Teraz będziemy musieli zmodyfikować dane nowego kraju naszego sklepu. Nazwisko, adres i miasto, możesz zostawić tak, jak jest, ale pamiętaj, aby zmień stan, kod pocztowy i telefonicznie zwróć uwagę, że w każdym kraju lub stanie istnieje kod pocztowy. Stuknij w apple id.
jeśli nie jesteś zalogowany, użyj identyfikatora apple id i odpowiedniego hasła, których używasz w sklepie itunes store.

Zamiast tego ponownie pobierz aplikację ze sklepu App Store. Aplikacja ukryta na liście zakupów nie będzie już wyświetlana na liście zakupów w sklepie App Store. Aplikacja będzie kreatywne porady dla getting, business finance nadal widoczna w obszarze Ustawienia, w pełnej historii zakupów. Jeśli używasz Chmury rodzinnej, członkowie rodziny nie mogą ponownie pobrać aplikacji z listy wspólnych zakupów.

W zależności od posiadanego urządzenia konieczne może być użycie hasła aplikacji. Jeśli używasz uwierzytelniania dwupoziomowego na Apple TV (2. lub 3. generacji), oprócz hasła konieczne może być podanie kodu weryfikacyjnego. Dowiedz się, jak uzyskać kod weryfikacyjny na zaufanym urządzeniu lub wysłać go na zaufany numer telefonu. Odwiedź stronę Wsparcia Apple lub użyj aplikacji Wsparcie Apple, żeby wystąpić o zwrot kosztów zakupów w App Store.

Byłem przekonany, że będę musiał ją konfigurować ponownie. Na szczęście miałem wersję międzynarodową, a nowo pobrana aplikacja zaimportowała sobie ustawienia i wszystkie hasła z dotychczasowej. Klikamy na Kraj/Region i wybieramy jeden z krajów dostępnych na liście. Musicie wybrać formę płatności, ponieważ bez jej konfiguracji nic nie pobierzecie. Podczas próby pobrania pojawi się komunikat o przeniesieniu do Polskiego App Store.

Niektóre bezpłatne aplikacje oferują zakupy w aplikacji i subskrypcje do nabycia. Subskrypcje i zakupy w aplikacji zapewniają dostęp do większej liczby funkcji, treści i nie tylko. Sklep App Store to sklep internetowy, w którym można pobrać aplikacje na urządzenia Apple. Jest on dostępny w wielu językach, w tym także po polsku. Zmiana języka sklepu App Store na polski jest bardzo prosta i można to zrobić bezpośrednio z urządzenia Apple. W tym artykule opiszemy krok po kroku, jak zmienić sklep App Store na polski.

Pokazywanie aplikacji na komputerze Mac

Po otwarciu nowej strony Account Settings wybieramy opcję Country/Region. Warto tutaj zaznaczyć, że nie będziemy mogli się przełączyć z naszego konta App Store na inną wersję kraju, jeżeli mamy na koncie jakieś środki pieniężne. Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam, jak w prosty sposób założyć konto usd utrzymuje zyski w amerykańskiej wersji sklepu App Store i iTunes Store. To bardzo pomocne rozwiązanie, jako że wersja USA sklepu z aplikacjami na iPhona i iPada posiada największą liczbę gier i programów. Narzędzia do zarządzania sklepem App Store mogą być wykorzystane do ułatwienia sprzedaży aplikacji.

Nie można zmienić kolejności, w jakiej jest obciążane saldo konta Apple. Dodaj metodę płatności, która może być używana przez Ciebie i Twoją rodzinę w App Store, iCloud+, Apple Music i innych usługach. Informacje na temat synchronizowania aplikacji zawiera artykuł Synchronizowanie i porządkowanie aplikacji pochodzących ze sklepu App Store.

Możesz również zalogować się w witrynie iCloud.com z przeglądarki. Dowiedz się, które funkcje witryny iCloud.com są dostępne na urządzeniu. Na komputerze PC z systemem Windows możesz skonfigurować aplikację iCloud dla Windows i zalogować się do niej, aby uzyskać dostęp do zdjęć, dokumentów i nie tylko.

Znajdowanie i pobieranie aplikacji kupionych przez Ciebie lub członków Twojej rodziny

Kiedy konfigurujemy naszą nazwę użytkownika i naszą app store i konto itunes musisz wybrać kraj i region dzięki któremu możesz zacząć pobierać aplikacje, gry, książki i muzykę ze sklepów apple. Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną. Sklep App Store to jeden z najpopularniejszych sklepów aplikacji na rynku.

Za pomocą konta Apple ID możesz logować się na niektórych urządzeniach innych firm do usług Apple, takich jak m.in Apple Music czy apka Apple TV. Każdy punkt widzenia prezentowany w App Store ma nasze pełne poparcie. Każda aplikacja ma przypisaną kategorię wiekową, dzięki czemu rodzice mogą łatwo zdecydować, czy dana apka jest dla ich dzieci odpowiednia. Strony produktowe aplikacji zawierają informacje, które pomogą Ci zadecydować, co pobrać. Znajdziesz tu jeszcze więcej filmów oraz rankingi i recenzje.

O firmie Apple

Wszystko to sprawia, że zmiana sklepu w App Store jest dobrą decyzją dla każdej strony. Wybierz odpowiedni kraj lub region, aby zmienić wersję sklepu App Store. W tym samouczku nauczę cię, jak zmienić kraj swojego app store z ipada, iphone’a lub ipoda. Przeczytaj warunki świadczenia usług i politykę prywatności apple. Jeśli się zgadzasz, wybierz przeczytałem i zgadzam się z warunkami użytkowania.

Opis powinien być jasny, przejrzysty i zawierać informacje o tym, jak Twoja aplikacja może pomóc użytkownikom. Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy. Dowiedz się, jak używać funkcji Zaloguj się, używając konta Apple. Na komputerze PC z systemem Windows możesz się zalogować do aplikacji iTunes dla systemu Windows, aby kupować filmy i programy telewizyjne lub słuchać utworów w usłudze Apple Music.

Jak zmienic wersje sklepu app store?

Po trzecie, możesz skorzystać z funkcji recenzji i opinii użytkownika w App Store. Ta funkcja pozwala Ci monitorować opinie użytkownika na temat Twojej aplikacji i odpowiadać na nie, co pomoże Ci budować relacje z Twoimi użytkownikami oraz poprawiać jakość Twoich produktów. Po drugie, możesz skorzystać z funkcji promocji aplikacji w App Store. Ta funkcja pozwala Ci umieszczać swoje aplikacje na stronach głównych i kategoriach aplikacji oraz tworzyć specjalne oferty dla użytkowników. Możesz również tworzyć specjalne listy polecanych aplikacji dla określonych grup użytkowników lub tematyk. Może okazać się jednak, że chcemy skorzystać z innej wersji sklepu – np.

Bluetooth jest zawsze włączony w iOS 11, chyba że go wyłączysz

Nie mogą narażać urządzeń na zarażenie złośliwym oprogramowaniem ani innymi wirusami, a także muszą działać w oparciu o zatwierdzony model biznesowy. Zabezpie­czenia systemowe uniemożliwiają apkom uzyskiwanie dostępu do danych w innych aplikacjach bez Twojej wyraźnej zgody. Wyszukaj kraj, do którego chcesz się przełączyć, za pomocą paska wyszukiwania i dotknij go. W aplikacji App Store  możesz zarządzać subskrypcjami oraz przeglądać i pobierać rzeczy kupione przez Ciebie i członków Twojej rodziny. Konfigurowanie ograniczeń dotyczących App Store oraz dostosowywanie preferencji możliwe jest w Ustawieniach . Stukamy na Apple ID, a następnie wybieramy Pokaż Apple ID.
3.